''ХВАЛА СВИМА КОЈИ СУ УЗ МЕНЕ И ПРУЖАЈУ МИ ПОДРШКУ'' Прво оглашавање Додика након сложене операције у Београду

ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик рекао је вечерас у аудио изјави достављеној Срни да се осећа добро и изразио захвалност свима који му шаљу поруке подршке уз жеље за што бржи опоравак, истичући да му то даје посебну снагу за успешан опоравак.

ХВАЛА СВИМА КОЈИ СУ УЗ МЕНЕ И ПРУЖАЈУ МИ ПОДРШКУ Прво оглашавање Додика након сложене операције у Београду

Фото: Срна

Председник Српске је посебну захвалност упутио доктору Предрагу Пешку и његовом тиму који чине доктори Симић, Ивановић, Скробић и Пандуревић, који су извели веома компликован и захтјеван оперативни захват, као и медицинском и техничком особљу.

- Захваљујем се и докторима Манојловићу, Грубору и Влади Ђајићу који су све време били ту за мене - нагласио је председник Додик.

Председник Српске захвалио је и својим најближим сарадницима - српском члану и председавајућој Председништва БиХ Жељки Цвијановић, премијеру Радовану Вишковићу, председнику Народне скупштине Ненаду Стевандићу, поручивши да је добро и да се виде у неким новим радним победама.

Такође, изразио је захвалност свим страним државницима и дипломатама који су послали поруке подршке и исказали интересовање за његово здравствено стање, као и председнику Србије Александру Вучићу, премијеру Србије Милошу Вучевићу, потпредседнику Владе Александру Вулину, министру културе Николи Селаковићу, председнику ХДЗ-а Драгану Човићу, градоначелнику Љубљане Зорану Јанковићу, глумици Ивани Жигон и кошаркашу Пери Антићу.

- Хвала свима који су уз мене и пружају ми подршку - поручио је председник Српске у аудио изјави из болничке постеље.

Подсетимо председник Додик оперисан је јутрос у Београду. Оперативни захват на желуцу и једњаку био је компликован, али је прошао успешно. Сада следи опоравак с обзиром на сложеност и специфичност оперативног захвата.

Конзилијум лекара огласиће се сутра, након јутарње визите, са новим информацијама у вези са здравственим стањем председника Додика.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (1)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026