ТЕПИЋЕВА САД ШАЉЕ И МАЈКУ НА ПРОТЕСТЕ: Опозиција надмашила саму себе (ВИДЕО)
МАЈКА Ђиласовог саборца Маринике Тепић дошла је у Панчево да подржи протесте које предводи управо њена ћерка.
Фото: Printscreen
На питање где јој је ћерка и зашто није у Панчеву, будући да је Панчевка, одговорила је:
- Ја гледам ови исти као и у Новом Саду, тамо је у Скупштини општа фрка. Не може да буде у Панчеву, ако је тамо, тамо је центар. Тачно је да је Панчевка - закључила је на крају.
Погледајте видео:
Дакле, госпођа Тепић је претпостављала да јој се грађани Панчева неће придружити у њеној хајци и учествовању у покушајима рушења сопствене државе зарад скупљања јефтиних политичких поена, па је решила да ипак оде за Нови Сад и тамо настави започето дивљање.
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (21)