СКУПШТИНА СРБИЈЕ УСВОЈИЛА БУЏЕТ ЗА 2025. ГОДИНУ: У сали нема представника опозиције (ВИДЕО)

Биљана Ристивојевић

27. 11. 2024. у 10:00 >> 10:32

ПОСЛАНИЦИ Скупштине Србије гласаће данас о свим тачкама дневног реда Друге седнице Другог редовног заседања Народне скупштине, међу којима је Предлог буџета за 2025. годину са пратећим законима.

СКУПШТИНА СРБИЈЕ УСВОЈИЛА БУЏЕТ ЗА 2025. ГОДИНУ: У сали нема представника опозиције (ВИДЕО)

Foto: JutjubPrintksrin/ParlamentSrbija 24.7K subscribers

Скупштина Србије усвојила је буџет за 2025. годину у начелу

 

Без представника опозиције

Представници опозиционих странака нису у скупштинској сали. Пре почетка седнице припадници опозиције рекли су да одбијају да учествују у гласању.

На дневном реду 68 тачака

На дневном реду је укупно 68 тачака.

Председница Скупштине Ана Брнабић у понедељак је, после инцидента који се догодио у Скупштини, одредила паузу у раду, након које је, пошто се нико није јавио за реч, закључила заједнички начелни и јединствени претрес о свим тачкама дневног реда седнице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (19)

ЧЛАН БЕНДА ДНК МЕЂУ ОСУМЊИЧЕНИМА ЗА ПОЖАР У КОЧАНИМА: Чак 40 дана био на интензивној нези, ево како је сада