НАСИЉЕМ НЕЋЕ НИШТА ПОСТИЋИ: Вучић о делу опозиције која провоцира грађане
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић на отварању Трећег међународног сајма вина, хране, ракије и туризма “Винска визија Отвореног Балкана“, говорио је и насиљу и провокацијама опозиције.
Фото З. Јовановић
Истакао је да представници дела опозиције насиљем не могу да остваре одређене резултате.
- Само провоцирају грађане. Ја сам молио полицију да не излази са подацима на колико је места у Србији данас дошло до сукоба вербалних, а понегде и физичких. Неки људи морају да схвате да нису сами у овој земљи, да постоје људи који другачије мисле и да се те ствари решавају на изборима, на демократски начин, а не малтретирањем људи. Али, очигледно је да не желе да схвате. У сваком случају, држава ће функционисати, наставити да ради свој посао и сачувати сигурност и безбездност за све њене грађане - рекао је Вучић.
Ми немамо никакве проблеме. На нивоу целе Србије њих и оних са којима су се сукобљавали било их је до 4.000. Само немојте да малтретирате друге, а то што причају "заузећемо ово или оно", нема од тога ништа
Препоручујемо
НАШИ СУ ВИНАРИ СТРАХОВИТО ДОБРИ: Вучић - Невероватно смо напредовали
22. 11. 2024. у 17:11
ВУЧИЋ НА САЈМУ ВИНА: Србија у првих девет месеци остварила више од 10 милиона ноћења
22. 11. 2024. у 17:06
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (32)