НОВО ЛУДИЛО ОПОЗИЦИЈЕ: Опет скупљају поене на људској несрећи (ВИДЕО)
НАРОДНИ посланик и некадашњи градоначелник Новог Сада Борислав Новаковић, који је иначе познат као Бора Солунац, због малверзација приликом гласања у Скупштини Србије, рекао је да је протест због трагедије која се десила заказан за петак, 15. новембар.

Фото: Твитер принтскрин/ TV N1 Beograd
Током његовог обраћања на опозиционој телевизији Н1 могли смо да видимо како он нема појма о чему говори. Ово је још једна срамота од стране опозиције!
Не знају ни када је пала плоча. Кажу биће 14 минута ћутања почев од 11.52 часова. Не знају да је плоча пала тачно у 11.56:18. Не занима их!
Тај дан су одмах организовали састанак целе опозиције са темом како да демолирају просторије СНС и како да искористе трагедију за политичке циљеве. Проћи ће у петак тачно 14 дана од тог њиховог срамног састанка. Зато и не знају када је плоча пала. То их искрено не занима.
Ово је, нажалост, пример како опозиција скупља поене на људској несрећи.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)