РАЗБИЈЕНА СТАКЛА НА ПРОСТОРИЈАМА СНС У КРАГУЈЕВЦУ: Петрашиновић - До тога доводи говор мржње
У КРАГУЈЕВЦУ су током претходне ноћи непознати нападачи разбили стакла на канцеларији Српске напредне странке, а посланик из тог града Мирослав Петрашиновић рекао је да се напад догодио око два ујутру и да то није први пут, али да ће напредњаци своју политику спроводити мирно и да на насиље неће узвраћати насиљем.

Фото: СНС
-Константан говор мржње, позивање на убиство председника Александра Вучића, на убиство чланова његове породице, на напад на функционере Српске напредне странке свуда и на сваком месту доводи до оваквих и сличних немилих догађаја, рекао је Петрашиновић на ванредној конференцији за новинаре Градског одбора СНС у Крагујевцу.
Он је навео да су просторије СНС нападнуте и пре неколико месеци и оценио да је оно што се десило у Новом Саду са цепањем заставе Републике Србије "била само увертира за рушилачку политику коју спроводе представници опозиције".
Петрашиновић је напоменуо и да до сада нико од опозиционих странка није осудио овај "дивљачки чин", што како каже, говори о каквој се политици ради и да заслужује сваку осуду.
-Оно што је порука за све чланове Српске напредне странке, оно што је порука нашег председника јесте да останемо мирни. Хладне главе, да на насиље никада нећемо узвратити насиљем, да ћемо се држати оне старе српске изреке ко тебе каменом, ти њега хлебом, рекао је Петрашиновић.
Он је рекао да ће СНС своју политику спроводити мирно, тако што ће стално разговарати са грађанима и на насиље неће узвратити насиљем као и да неће користити говор мржње.
Градски одбор СНС саопштио је раније да је опозиција "заслепљена мржњом", у својој немоћи да легално на изборима добије подршку већине грађана, ноћас разбила стакла на просторијама СНС Крагујевац.
Они су поручили да их то неће уплашити и зауставити у борби за нове вртиће, спортске терене, нова радна места, нове километра путева, веће плате и пензије и у спровођењу политике председника Александра Вучића, политике мира и напретка.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (19)