"НЕКА НЕКЕ СТВАРИ ОСТАНУ НЕДОРЕЧЕНЕ" Мали о Трампу - Имамо добру комуникацију са људима који су у његовом блиском окружењу
МИНИСТАР финансија Синиша Мали изјавио је да буџет за наредну годину има два најважнија стуба - раст плата, пензија, минималне зараде и наставак свега што је састави део програма Србија 2027.

Фото: ЕПА
-Па, ја бих само рекао да има доста људи са којима веома добро комуницирамо, а који су у блиском окружењу Доналда Трампа и ту бих се зауставио. Нека неке ствари остану и недоречене, али оно што је мени веома важно је да ћемо наравно покушати на сваки начин да искористимо нову администрацију, нову америчку администрацију, да неке циљеве које смо дефинисали, пре свега оне које су везане за мир и стабилност у региону и за наш економски развој, дакле, да остваримо, ако је могуће. Дакле, разговараћемо. Имате и већих проблема него што је Србија у овом тренутку када је све у питању, дакле, и тензије на Блиском Истоку и рат у Украјини - рекао је Мали.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)