ОПОЗИЦИОНАР БРАЈАН БРКОВИЋ ОТРЧАО НА МИЛОВУ АНТИСРПСКУ ТВ ДА ЛАЖЕ О ВУЧИЋУ И НОВОМ САДУ: Снимци га демантовали (ВИДЕО)

Новости

07. 11. 2024. у 10:18

ПРОФЕСИОНАЛНИ демонстрант Брајан Брковић отрчао је на телевизију Мила Ђукановића да лаже о Вучићу и дешавањима у Новом Саду.

ОПОЗИЦИОНАР БРАЈАН БРКОВИЋ ОТРЧАО НА МИЛОВУ АНТИСРПСКУ ТВ ДА ЛАЖЕ О ВУЧИЋУ И НОВОМ САДУ: Снимци га демантовали (ВИДЕО)

Фото: Инстаграм/liman_drzava

- Вучић када је јуче дошао у Нови Сад није причао о жртвама, није спомињао одговорност и одговорне, али је зато некако извукао из рукава ту причу како никад нико више неће газити српску заставу, тробојку, иако се то никада није ни догодило... - рекао је Брковић, али су га снимци онога што је рекао председник демантовали:

- Сви виновници, сви који су на било који начин криви одговараће за оно што се догодило пре неколико дана у Новом Саду, помоћи ћемо породицама страдалих, то је наша обавеза и помоћи ћемо да се никада не забораве они који су у тој трагедији страдали - јасно је рекао председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот"

КАРДИОВАСКУЛАРНИ хирург са више од 25 година искуства, који је и сам преживео срчани удар, издао је озбиљно упозорење о свакодневним намирницама. Истиче како је ултрапрерађена храна један од водећих узрока преурањене смрти, опаснија чак и од дувана.

05. 05. 2026. у 14:46

Коментари (0)

„Љубинко и Десанка“ на сцени Фондације Mozzart: Цекић, Вулановић и Бандовић у Шушљиковој режији о блискости која недостаје