Тенис
ЗВЕРЕВ ПРОШАО ДРАМУ ТОКОМ МЕЧА: Осећао сам се ужасно, дао сам себи превише инсулина
21. 06. 2026. у 09:23
Фудбал
ЕГИПАТ НАДОМАК НОКАУТ ФАЗЕ: Салах режирао велики преокрет у другом полувремену
22. 06. 2026. у 05:02 >> 05:02
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
КАКВА ЛУДНИЦА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ: Иран преживео десетковану Белгију
21. 06. 2026. у 23:02
ШПАНИЈА ПОНИЗИЛА САУДИЈСКУ АРАБИЈУ: Невероватан фудбал на Светском првенству
21. 06. 2026. у 20:01
sanja
05.11.2024. 22:44
Opozicija nema obraza, uništavaju sve pred sobom i to treba strogo kazniti
ana
05.11.2024. 22:44
Vandalsko ponašanje divljaka iz opozicije
Sanja
05.11.2024. 22:44
Zar ovako žale one koji su stradali, divljaštvom ?
Ena
05.11.2024. 22:45
Razularena opozicija je noćas uništavala Novi Sad.
Kosta
05.11.2024. 22:45
Prosipali su fekalije, pisali grafite, urinirali na Gradsku kucu
Mila
05.11.2024. 22:45
Sramota kako se opozicija ponasa
Res
05.11.2024. 22:47
Sve izdajnike Srbije treba staviti iza rešetaka!
Ana
05.11.2024. 22:47
Opozicija je samo tražila izgovor da izađe na ulice i pravi nerede.
Gala
05.11.2024. 22:50
Vandalska opozicija je dno dna! Zaslužuju robiju doživotnu!
Kadija
05.11.2024. 22:50
Još u svom dvorištu da gaze zastavu-e ne može!
Ljubicica
05.11.2024. 22:52
Jadno i bedno od strane opozicije...
Sonja
05.11.2024. 22:54
Novi Sad je grad kulture! Ovakvim divljacima nije mesto u njemu!
Una
05.11.2024. 22:55
Novi Sad je grad tolerancije i kulture! Divljaci gubite se iz našeg grada!
Nana
05.11.2024. 23:01
Jedino vas interesuje da nasiljem dođete na vlast.
Tanja
05.11.2024. 23:13
Bagra od opozicije ne mari ni za simbol Novog sada niti tragediju već imaju cilj da nasiljem dobiju vlast.
Tara
05.11.2024. 23:13
Нема овде ни т од туге. Ово је само простаклук и агресија.
Tara
05.11.2024. 23:15
Nasiljem se nikada ništa nije rešilo.
Lenami
05.11.2024. 23:17
Svaku priliku koriste