ОПОЗИЦИЈА КАО ТАЛИБАНИ: Уништавају зграду из 1895. године која је културно наслеђе србије! (ВИДЕО)
КАМЕРЕ Н1 су забележиле како опозиција уништава зграду Градске куће Новог Сада из 1895. године - објекат од културно-историјског значаја за државу Србију а коју су они залили фекалијама!

Фото: Детектор лажи/принтскрин
То подсећа на ИСИЛ-овце и Талибане који су уништавалали културно наслеђе на територијама на којима су се у том тренутку налазили!
Препоручујемо

ВОДИТЕЉКА Н1 РАЗОТКРИЛА: Ово није протест новосађана, доводе људе широм Србије (ВИДЕО)
05. 11. 2024. у 17:37

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАТАЛИЈА СЕ УДАЛА У ГАНИ: У почектку је било тешко - шта јој је у новом дому најтеже пало
НАТАЛИЈА Сакадо из Санкт Петербурга, бивша професорка енглеског језика, одлучила је да свој живот из корена промени када се због љубави преселила у Гану. Данас живи са супругом и двоје деце у Акри, а кроз своје искуство приближава свакодневицу једне европске жене у афричком окружењу.
02. 08. 2025. у 07:40
Коментари (24)