''16 ГОДИНА БОРБЕ ЗА СЛОБОДАРСКУ, МОДЕРНУ И ЈАКУ СРБИЈУ'': Величанствена слика из Вршца (ФОТО/ВИДЕО)

Новости

24. 10. 2024. у 17:29

СРПСКА напредна странка прославиће данас 16 година, а величанствене слике стужу нам из Вршца где ће се уприличити свечаност са почетком у 18 часова.

16 ГОДИНА БОРБЕ ЗА СЛОБОДАРСКУ, МОДЕРНУ И ЈАКУ СРБИЈУ: Величанствена слика из Вршца (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Градски одбор СНС је у знак добродошлице по свим билбордима у граду, којих има тридесетак, поставио Вучићеву слику. Још око 14 часова у Вршац су полако почели да пристижу људи из целе Србије. Процењује се да их има више хиљада.

Спортска хала већ је испуњена до последњег места, а за људе који због гужве неће моћи да уђу, обезбеђен је пренос преко видео-бима испред дворане.

Као што је Градска управа Града Вршца јуче и најавила, цео булевар Жарка Зрењанина потпуно је затворен за саобраћај, због потребе да се ту, на коловозу, паркирају придошли аутобуси.

Затворен је и део Улице Вука Караџића, којом иде река људи до „Миленијума“.

Очекује се да ће такво стање трајати до 22 сата, када ће улице бити одблокиране.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (55)

Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)