ВУЧИЋ О ПОПИСУ СТАНОВНИШТВА У ЦРНОЈ ГОРИ: Добра порука онима који су бруталним кампањама мислили да могу да сруше српски идентитет

Марко Колашинац
Марко Колашинац

17. 10. 2024. у 12:21

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговарао је данас на питања новинара и коментарисао резултате пописа у Црној Гори.

ВУЧИЋ О ПОПИСУ СТАНОВНИШТВА У ЦРНОЈ ГОРИ: Добра порука онима који су бруталним кампањама мислили да могу да сруше српски идентитет

Фото: ТВ Пинк

- Унутрашња ствар Црне Горе, али после много покушаја и много напада на српски народ у региону, ово показује да је српски народ добро разумео да само у очувању сопственог идентитета може да опстане. Желим све најбоље и Црној Гори и нашем српском народу, као и свим осталим грађанима - рекао је Вучић.

Он је додао да је то добра порука за све Србе, али и за оне који су мислили да бруталним кампањама руше његов идентитет, право на живот, језик и ћириличко писмо.

- То се показало као неуспешно и да смо успели да ујединимо народ. Верујем да ћемо економским напретком и још ближим везама и тим људима омогућити да увек чувају своје интересе и обезбеде сигурнију будућност за своју децу - рекао је председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)

НЕОДГОВОРНИ возач "хонде" блокирао је недавно улицу испред мумбајског тржног центра Локхандвала, међутим када су остали возачи пришли да га питају га како се то понаша и затраже од њега да склони возило, уследио је прави шок.

31. 07. 2025. у 17:34

Коментари (36)

ДРАМА У ЗАТВОРУ: Бивши председник легао на под у доњем вешу - 2 сата дуга агонија због саслушања Јун Сук Јеола