ПРИЗНАЛИ У СКУПШТИНИ: Опозиција политизује протест просветних радника!

Новости онлајн

25. 09. 2024. у 13:56

НАРОДНИ посланик и члан Зелено-левог фронта Роберт Козма изјавио је данас током расправе о ребалансу буџета, да Зелено леви фронт подржава протест просветних радника и да ће бити са њима на најављеном протесту наредне недеље испред Народне скупштине!

ПРИЗНАЛИ У СКУПШТИНИ: Опозиција политизује протест просветних радника!

Фото: "Новости"

- ЗЛФ ће подржати штрајк наставника који су рекли да ће следеће недеље доћи испред скупштине - изјавио је Козма у Народној скупштини.

Ово је јасна политизација протеста наставника и злоупотреба просветних радника, осим ако од почетка ово није био план, с обзиром на то да је опозиција у Србији позната по отимању протеста на чијим ће крилима покушати да преузму власт.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Понуда дана: Нови концепт агенције Big Blue за лакши избор летовања