БАЗДУЉ: У Србији се опозицији никада није десило ни 1% онога што се десило Трампу, то је знак да је Србија стабилна! (ВИДЕО)
ПИСАЦ Мухамер Баздуљ гостовао је са новинарком Љиљаном Смајловић у јутарњем програму телевизије Прва.
Фото: Принтсцреен/ИКС
- Нови извештај у САД је открио низ пропуста тајне службе у заустављању атентата на Трампа 13. јула и сад замислите, не дај Боже, да се нешто слично догодило у Србији, да имате пропусте у обезбеђењу где два пута опозиционог кандидата покушају да убију у предизборној кампањи. Како би то изгледало? - упитала је водитељка.
- Мени је утешно да, ето нпр. кандидати опозиције у претходна два циклуса - Понош и Саша Јанковић, нико није доживео ни 1% нешто слично и ја мислим да је то добро! Али сад хипотетски да замислим да неком противкандидату прозуји метак поред главе, па ја то не могу ни да замислим. Ја док све ово говорим негде капирам да ми мало и потцењујемо неку врсту стабилности која код нас у елементарном смислу постоји. Ми смо имали напад на Борка Стефановића али је реакција јавности била да је та врста насиља недопустива и тада ни најрежимскији медији нису то исмејавали, за разлику од Америке где су исмајавали и потцењивали тај напад! - оценио је он.
Погледајте приложени снимак:
Препоручујемо
ТЕРЗИЋ О СРАМНИМ НАВОДИМА ЛАЗОВИЋА: "Нема он појма шта су план, програм и политика!"
22. 09. 2024. у 15:53
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (10)