"ОД 200 ДО 200 МИЛИОНА ЕВРА" Ђилас би све стрпао у затвор - осим себе (ВИДЕО)

Новости онлајн

11. 09. 2024. у 13:45

СВИ који су крали од 200 до 200 милиона евра завршиће у затвору, поручио је шеф опозиције Драган Ђилас гостујући на опозиционој телевизији Нова С. Али не и он, јер је украо "мало" више.

ОД 200 ДО 200 МИЛИОНА ЕВРА Ђилас би све стрпао у затвор - осим себе (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Изјавом да ће "сви који су крали од 200 до 200 милиона евра завршити у затвору" Ђилас је аутоматски изузео себе.

Јер ако је неко на пример узео 619 милиона евра, онда неће одговарати.

Опрезан је Ђилас када даје изјаве, добро зна шта прича.

Погледајте приложени снимак: 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

УПОРНОСТ ИХ ГУРА НАПРЕД: Ова три хороскопска знака имају моћ да мењају свет