"ИЗУЗЕТНО НАМ ЈЕ ВАЖАН ПРИВРЕДНИ РАЗВОЈ СВАКОГ ДЕЛА НАШЕ ЗЕМЉЕ": Месаровић у посети Прибоју

МИНИСТАРСКА привреде Адријана Месаровић посетила је општину Прибој и разговарала са председником општине Прибој Лазаром Рвовићем и председником Скуштине општине Прибој.

ИЗУЗЕТНО НАМ ЈЕ ВАЖАН ПРИВРЕДНИ РАЗВОЈ СВАКОГ ДЕЛА НАШЕ ЗЕМЉЕ: Месаровић у посети Прибоју

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Адријана Месаровић

Месаровић је започела посету у Регионалном иновационом стартап центру где се састала са  Лазаром Рвовићем, председником Општине Прибој, Борисом Мрдовићем, председником Скупштине Општине Прибој и њиховим сарадницима са којима је разговарала о бројним подстицајима Министарства привреде.


- Изузетно нам је важан привредни развој сваког дела наше земље, а сви напори нашег председника Александра Вучића усмерени су ка томе да привредна активност буде што равномернија, и зато настављамо комунална и инфраструктурна опремања, јер то је основ за нове инвестиције и развој свих делова наше Србије. - рекла је Месаровић у објави на Инстаграму.

Додала је да је разговарала и о проласку гасовода који је од кључног значаја за даљи развој ове општине, привреде и за саме грађане, те је то један од пројеката на којем ће радити.


- Председник Вучић и ова Влада Србије окренути су искључиво ка нашим грађанима, и зато користимо сваки тренутак да разговарамо са њима и видимо на који начин можемо да им побољшамо и олакшамо живот. - наводи се даље у објави.

БОНУС ВИДЕО:

ПРИПРЕМЕ У НОВОМ САДУ ПРЕД ДОЧЕК ПРЕДСЕДНИКА МАКРОНА

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији