АКЦИЈА БОЉЕ ЦЕНЕ ОД 1. СЕПТЕМБРА ДО 31. ОКТОБРА Вучић открио: На снижењу чак 81 производ - ево и шта
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар ВУчић говорио је о попустима на производе који ће бити на бољим ценама.
Foto: Printskrin
- Ми смо направилои читаву корпу. Видећете сутра како то изгледа. 81 производ ће бити на тој листи. Све што помислите, од воћа, јабука које су биле скупе, идемо на веома ниске цене... Јухор паштета која кошта 54,9 динара, најниже је оишла на акцијама на 40 динара, ће ићи на 37 динара. Дакле од чајних кобасица, шампона, прашка за веш, јогурта, воћа, поврћа, све што је људима потребно. Широка палета производа. Та акција ће трајати од 1. септембра до 31. октобра. Да посебно људима у тим тешким месецима, увећ су најтежи септембар, јануар, фебруар, са највишим трошковима. Овимподижемо и стопу одговорности код трговаца, али и јасно показујемо колико нам је стало да они сиромашнији могу са лакоћом да преброде овај тежак период, ако не са лакоћом оно свакако д амогу да приуште достојанствен живот. Веома сам задовољан како је то испало, задовољан сам палезом производа, од сапуна, шампона, прашка за већ до свих врста намирница, воћа, поврћа, меса, месних и млечних прерађевина - рекао је председник о акцији "Боља цена".
Ускоро опширније
Препоручујемо
ПРЕМИЈЕР СУТРА ПРЕДСТАВЉА АКЦИЈУ "НАЈБОЉА ЦЕНА": Конференција заказана за 10 сати
28. 08. 2024. у 16:08
ВУЧИЋ НАЈАВИО ПОСЕТУ ПОДРИЊУ: Планиран обилазак општина из више округа
28. 08. 2024. у 20:16
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (17)