БРНАБИЋЕВА О СРАМНОМ ПРАВДАЊУ НАПАДА НА НОВИНАРКУ ИНФОРМЕРА: Нисам знала да је дозвољено некога да бијете и вређате
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић одговорила је на коментар на друштвеној мрежи Икс да се Информер, тј. њихов власник, јавно одрекао Кодекса новинара Србије, па самим тим и основних принципа професије.
FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ
- Стварно? Нисам знала за то правило - ко се одрекне Кодекса новинара (а заиста не знам да ли га се Вучићевић одрекао или није) дозвољено је да га бијете и вређате. Бескрајно тужно и лицемерно је на које све начине релативизујете и оправдавате чињеницу да је група људи која се понашала као разуларена руља опколила једну жену, гурала је, вређала, малтретирала и чинила све да се она осети физички угрожено, а свакако јој ускраћивала слободу говора и рада. И то само зато што има другачије мишљење! - одговорила је Брнабићева.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)