ПЕТКОВИЋ О ОТВАРАЊУ ПС ТЗВ. КПС У СОЧАНИЦИ: Терор над Србима и гажење Бриселског споразума постали су омиљена Куртијева дисциплина
ДИРЕКТОР канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић реаговао је на нове нападе на Србе у јужној покрајини.
фото Канцеларија за КиМ
Терор над Србима и гажење Бриселског споразума постали су омиљена Куртијева дисциплина. Нема шта Курти да тражи у Сочаници и да противправно отвара полицијску станицу, јер тачка 9 Бриселског споразума каже да полиција на северу КиМ мора да одражава етнички састав српских општина.
То је полицијска станица у чисто српској средини, а Курти је претвора у албанску базу из које ће, поред других нелегалних база и озлоглашених пунктова, његове фаланге да застрашују српски народ у Лепосавићу!
Препоручујемо
ЗБОГ ЊЕГА САМ ПОСТАО И СРБИН И ПРАВОСЛАВАЦ: Семјуел из Њу Џерзија отворио душу - По рођењу сам Американац, а Србин у срцу
06. 07. 2024. у 20:46 >> 20:47
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
МНОГО ЈЕ ЛУДА, БРАТЕ, БЕЖИ! Шабан убеђивао водитеља да не жени певачицу: "Нађи неку фину!"
ПОКОЈНИ краљ народне музике, Шабан Шаулић, био је човек кога су сви обожавали, а многи и дан-данас памте његове савете и критике.
05. 11. 2025. у 10:44
Коментари (0)