"ТОЛИКО СУ ЈАДНИ, НЕСПОСОБНИ И БЕДНИ..." Јованов о језивим порукама премијеру Вучевићу - Само у смрти бољих од себе, они виде неку шансу
МИЛЕНКО Јованов, члан Председништва Српске напредне странке, огласио се поводом срамних изјава упућених премијеру Србије Милошу Вучевићу, након што се у јавности појавила информација да је позитиван на вирус Корона.
Фото Танјуг
- Пошто нису у стању да победе аргументима, пошто нису у стању да осмисле никакву политику и немају никакву политичку идеју, пошто не могу да победе ни на изборима за кућни савет, а камоли нешто више, они прижељкују смрт Милошу Вучевићу.
Толико су, дакле, јадни, неспособни и бедни, да само у смрти бољих од себе, они виде неку своју шансу - навео је Јованов.
Подсећамо, премијер Србије Милош Вучевић нашао се на мети језиве хајке медија под контролом опозиције након што је обелодањено да је позитиван на коронавирус.
БОНУС ВИДЕО: Довели психолога да нам соли памет о литијуму: Сав бесмисао кампање лажних еколога
ЗЕЛЕНСКИ СА ПРВЕ ЛИНИЈЕ ФРОНТА ПОСЛАО ПОРУКУ ОЧАЈА: Руса је све више и више! Ситуација тешка и компликована
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски је изјавио да је ситуација на фронту тешка и компликована и да се повећава број руских снага.
20. 12. 2025. у 07:09
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (13)