РАДНА НЕДЕЉА СА ПРЕДСЕДНИКОМ ВУЧИЋЕМ: "Уздамо се у себе, верујемо у своје снове и напредујемо што је могуће брже" (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић поделио је на друштвеној мрежи Инстаграм видео у коме је сумирао целокупну протеклу радну недељу и активности.
Foto: Tanjug/AP
- Ове недеље, од изузетног значаја била је посета Египту, током које смо потврдили традиционално пријатељство наша два народа и дали нови замах стратешком партнерству две земље. Поносан сам на то што Србија дели иста стремљења и визије са државом која, не само да представља једну од колевки светске цивилизације, већ снажно, слободно и принципијелно гради своју будућност.
У временима кад су мржња, насиље, извртање истине и кршење међународног права постали свакодневица, битно је да сви схватимо колико су мир и стабилност важни, да сачувамо разум, наш слободарски дух и самосталну политику и да гурамо Србију напред. Уздамо се у себе, верујемо у своје снове и напредујемо што је могуће брже, на добробит свих наших грађана.
Наша мала Србија је лојалан пријатељ, поуздан партнер и знаће да одбрани истину и сачува своју државу и народ. Живела Србија! - стоји у опису видеа.
БОНУС ВИДЕО: Стевандић о Бећировићу: Патолошки је опседнут Вучићем, као да су му уградили чип
Препоручујемо
ПРЕТЊЕ СЛОБОДАРСКИМ ЛИДЕРИМА: На мети сви који имају храбрости да се боре за слободу
14. 07. 2024. у 13:33
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
СРПКИЊА КОЈА ЈЕ ОЧАРАЛА МУСОЛИНИЈА Одбила италијанско држављанство: "На дну моје душе - Српство"
ТОКОМ изложбе у Риму 1935. године, где је Милена Павловић излагала са италијанским уметницима, Мусолини је препознао њено презиме и застао да је упозна.
05. 11. 2025. у 08:43
Коментари (0)