"НЕ ЗНАМ ЗАШТО ЈЕ ПОМИЊАЛА МОЈУ ДЕЦУ" Вучић: То да ли ће мене Алах да казни или Бог, на Богу је, не на Мунири Субашић
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић обратио се у Палати Србија где је прокоментарисао срамне изјаве Мунире Субашић.
Фото: Новости/Профимедиа
- Ја сам и госпођи Субашић и свима који су претрпели губитке, изразио саучешће, пружио руку. Не знам зашто је морала да помиње моју децу. О томе да ће Алах да ме казни, молићу се Богу да се та врста фатве не односи на моју децу, за мене није важно. Јесте видели да је дошло до преокрета? Прво се помињу моја деца, а после каже "деци све најбоље". То да ли ће мене Алах да казни или Бог, на Богу је, не на Мунири Субашић - истакао је Вучић.
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (7)