СКАНДАЛ! ОПОЗИЦИОНИ ЛИСТ СРАМНО ВРЕЂА АНУ БРНАБИЋ: Називају је "несретницом, неопеваном глупачом и грешком природе"

Марко Колашинац
Марко Колашинац

04. 07. 2024. у 15:31

КОНТРОВЕРЗНА колумна коју је написао Драган Каралазић за портал Подринске.рс, изазвала је велику пажњу својим непримереним изразима упућеним Ани Брнабић, председници Скупштине Србије.

СКАНДАЛ! ОПОЗИЦИОНИ ЛИСТ СРАМНО ВРЕЂА АНУ БРНАБИЋ: Називају је несретницом, неопеваном глупачом и грешком природе

Фото: TANJUG/ NARODNA SKUPŠTINA SRBIJE/ PEĐA VUČKOVIĆ/

Каралазићева колумна, пуна увредљивих израза и погрдних речи, изазвала је оштру осуду јавности. Овај текст, објављен на порталу који се иначе истицао демократским вредностима и који је добио награду НУНС-а, изазвао је велико негодовање и поставља питање о стандардима новинарске етике и професионализма.

У својој колумни, Каралазић се није либио да користи изразе који су далеко испод нивоа јавног дијалога и који су непримерени за било кога, а поготово за једну високу државну функционерку.

Он је за Ану Брнабић користио речи попут „најглупље створење на планети Земљи”, „несретница”, „неопевана глупача”, „ово чудо”, „грешка природе”...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ВРЕМЕ ЈЕ И ЗА ОДЛАСКЕ: Звезда остала без голмана