"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Паника у редовима опозиције
ИАКО представници пронато опозиције, оличени пре свега у иницијативама „ПроГлас“ и „Крени-промени“ и НВО „Грађанске иницијативе“, већ неко време настоје да монополизују протесте против потенцијалних геолошких истраживања и експлоатације рудних богатстава у долини Јадра, недавно су на овом плану добили озбиљну конкуренцију у виду покрета „Ми - Глас из народа“ и његовог лидера Бранимира Несторовића.
фото: Принтскрин
Тежња Несторовића и његовог покрета да се укључе у поменуте протестне активности, а у перспективи и преузму водећу улогу у истима, изазвала је озбиљно незадовољство и узнемиреност, па чак и панику у редовима пронато опозиције. Толико да, како смо сазнали из добро обавештених извора, последњих дана практично без престанка покушавају да ступе у контакт са својим страним менторима како би од њих измолили додатна средства, рачунајући да ће тиме моћи да се супротставе јачању утицаја Несторовића и његове организације. Уједно, готово панично настоје да сазнају по чијем су налогу и уз чију подршку Несторовић и његова политичка опција ушли у причу са тзв. еколошким протестима.
И мада нема сумње да „Ми - Глас из народа“ представља неупоредиво патриотскију опцију у поређењу са наведеним пронато опозиционим конгломератом, остаје питање због чега су овај покрет и његови челници одлучили да се укључе у активности које су у највећем делу овдашње јавности препознате као дириговане из страних центара моћи, а што би последично могло да доведе и до губитка подршке коју тренутно уживају.
Препоручујемо
СВЕ ЈЕ СПРЕМНО ЗА СКУП У 16 ЧАСОВА: Овако изгледа испред Београдске Арене (ВИДЕО)
21. 03. 2026. у 12:32
АМЕРИЧКА ВОЈНА БАЗА У ПЛАМЕНУ: Жесток напад током ноћи (ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ четири дрона напала су америчку базу Виктори у Ираку, уз низ експлозија синоћ и у раним јутарњим сатима.
21. 03. 2026. у 09:31
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (18)