ВУЧИЋ УПОЗОРАВА: Нису се ставили у Путинове ципеле, биће много већи и много тежи сукоб него данас
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је се политичари са запада нису "ставили у Путинове ципеле".

Фото: Танјуг/Зоран Жестић/Профимедиа/Илустрација
- За разлику од свих других, иако ми пријатељи државници кажу да нисам добро сагледао ствари, и бићу најсрећнији на свету ако је тако, али када поређате чињенице, када разговарам са партнерима са Запада, и још ме убеђују у то да не могу да изгубе, уколико не буду победили Путина, изгубиће доминацију Запада у наредних 100 година. Тачка 2, Путин ће да настави, по њиховом уверењу, да осваја по Европи. Тачка 3, све елите су изгубљене ако Запад буде поражен. Ја кажем, стварно? Јесте ли ви то поређали с друге стране? Нису се ставили у Путинове ципеле, па нису размислили шта се с њим дешава ако изгуби? Свакако не би остао жив, породица такође, али то по страни, много су већи интереси. Не би било ништа од његовог политичког наследства, Русија не би постојала у овим границама ако би изгубили. Немојте да будете навијач. Све ово што сам рекао су чињенице које не можете да опепелите. Треба да се правите ћорави да то не бисте видели - каже Вучић и додаје:
- Биће много већи и много тежи сукоб него данас и полако се томе приближавамо. Морамо да се боримо да сачувамо мир. Водим се логиком гвоздених детерминизама. Морамо да се спремимо да чувамо мир, да радимо, да градимо, да чувамо паре - казао је Вучић за ТВ Пинк.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)