СТРАНИ ПЛАЋЕНИЦИ У ПАНИЦИ! Динко Грухоњић закукао: Запад нам смањио донације, све паре дају Украјини, подавиће нас као мачиће у мраку!
НОВИНАР и професор Динко Грухоњић, један од најутицајнијих аутошовиниста и србомрзаца на Балкану, открио је да су многе овдашње прозападне невладине организације и опозициони медији пред гашењем и да се последњим трзајима међусобно боре за сваки цент донација, зато што њихови западни финансијери и налогодавци највећи део новца дају за “одбрану Украјине”.
Foto: Medija centar Beograd
Грухоњић је на конференцији у организацији његовог Независног друштва новинара Војводине (НДНВ) критиковао прозападне опозиционе колеге зато што су себични и “загледани у свој пројектни пупак”, констатујући да ће на крају ипак сви остати без пребијене паре и да ће их западни донатори “подавити једног по једног као мачиће у мраку”.
Имајући у виду овакво стање у опозиционом медијском и НВО сектору, не треба да чуди што се разне прозападне организације и медији у Србији у последње време грчевито утркују ко ће жешће напасти Александра Вучића, Србију, Србе и српске интересе, не би ли се тиме додворили финансијерима са Запада и добили још који грант.
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)