ЈАЧАМО НЕРАСКИДИВЕ ВЕЗЕ Синиша Мали угостио колеге из Републике Српске: Ту смо да помогнемо једни другима (ФОТО/ВИДЕО)

07. 06. 2024. у 21:22

МИНИСТАР финансија Синиша Мали је вечерас угостио колеге из Републике Српске који су у Београд стигли уочи сутрашњег Свесрпског сабора.

ЈАЧАМО НЕРАСКИДИВЕ ВЕЗЕ Синиша Мали угостио колеге из Републике Српске: Ту смо да помогнемо једни другима (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: Printskrin Instagram/mali_sinisa

- Вечерас смо у згради Београдске задруге угостили наше пријатеље из Републике Српске, министарку финансија Републике Српске Зору Видовић и министра финансија и трезора БиХ Срђана Амиџића.

Свесрпски сабор, који се сутра одржава, је за нас потврда јединства, међусобне подршке, наставак сарадње, њено интензивирање. Јачамо наше нераскидиве везе, учвршћујемо наше пријатељство. У овим тешким временима желимо да покажемо значај јединства и саборности, снагу српског народа, нашег националног идентитета и интегритета.

Показујемо јединство које није усмерено ни против кога другог на свету, јединство које апсолутно никог не угрожава. Ту смо да помогнемо једни другима, да ојачамо сарадњу, да будемо ту једни за друге, посебно у овим тешким временима за српски народ, када су донете неке срамне одлуке попут резолуције о Сребреници којима жели да се стави жиг на наш српски народ.

Зато је сада, важније него икада, да покажемо то јединство, ту слогу, понос и достојанство нашег српског народа. Живела Србија! Живела Српска! - написао је министар Мали на свом званичном Инстаграм налогу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп