СИНИША МАЛИ НАКОН ГЛАСАЊА: Освајање власти није награда, већ одговорност и обавеза према грађанима
ПРВИ потпредседник владе, министар финансија и потпредседник Главног одбора СНС Синиша Мали рекао је данас да је дао глас за листу "Александар Вучић - Србија сутра" и истакао да је то глас за бољу будућност наше земље, за економски раст и напредак, веће плате и пензије, као и за мир и за стабилност.

FOTO: Novosti
Мали је, после гласања на бирачком месту број 1 у Високој пословној школи, напоменуо да освајање мандата није награда већ велика одговорност и обавеза према грађанима. Мали је истакао да је задатак власти да слуша грађане.
- Да бринемо о њима, да им решавамо проблеме и да заједно са њима за Србију обезбедимо лепшу и бољу будућност - нагласио је Мали.
- Као и увек, пред грађане Србије смо изашли са конкретним предлозима и плановима. Србија 2027. и ЕXПО су две највеће развојне шансе за нашу земљу - 323 пројеката,17,8 милијарди евра додатног новца за улагање у целу Србију - истакао је Мали.
Додао је да се то односи на улагање у путну и железничку инфраструктуру, пољопривреду, културу и енергетику.
- То је све оно што подиже квалитет живота грађана Србије и што доприноси нашем економском развоју - закључио је Мали.
Препоручујемо

ВУЧИЋ НА ПРОВОКАЦИЈЕ НОВИНАРКЕ Н1: Не брините, следе вам веома радосне вести (ВИДЕО)
02. 06. 2024. у 20:20

ИЗБОРНА НОЋ ИЗ ШТАБА СНС-А: Шапић саопштио најновије резултате избора у Београду по општинама (ВИДЕО)
02. 06. 2024. у 19:39 >> 23:04

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (30)