"СТРПАЋЕМО ВУЧИЋА У САНДУК" Нове стравичне претње упућене председнику Србије (ФОТО)

Андријана Нешић

20. 05. 2024. у 06:47

ПРИСТАЛИЦЕ опозиције упутиле су нове, монструозне претње путем друштвених мрежа председнику Србије Александру Вучићу.

СТРПАЋЕМО ВУЧИЋА У САНДУК Нове стравичне претње упућене председнику Србије (ФОТО)

Фото: Танјуг/Јадранка Илић

Баш као и после покушаја атентата на премијера Словачке Роберта Фица, када се председник Вучић огласио на мрежи "X" и истакао да је шокиран ужасним вестима, након чега су уследили стравични коменатри и позивање на његово убиство, исто се догодило и вечерас.

Један корисник на мрежи "X" коментарисао је нестанак председника Ирана Ебрахима Раисија, када се хеликоптер у ком се он налазио срушио, под још увек неразјашњеним околностима. Опет су се у коментарима јавиле присталице опозиције које су морбидним претњама позивале на убиство председника Вучића.

Наиме, корисник који је потписан као Игор Павловић написао је следеће.

- Још да и АВ стрпају у сандук, па да се таквима као ти нај*бемо мртве деце. Доћи ће тај дан, свим диктаторима је пре или касније дошао.

Фото: Принтскрин

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

НАДА МАЦУРА ПОТПИСАЛА УГОВОР СА МИТРОВИЋЕМ Понуда је била добра