КУРТИЈЕВА ВЛАСТ ЗАБРАНИЛА ПЕТКОВИЋУ ДА ЗА УСКРС БОРАВИ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ: Планирао да присуствује поноћној литургији у Дечанима
03. 05. 2024. у 11:29
ВЛАСТ у Приштини на челу са Аљбином Куртијем забранила је директору Канцеларије за Косово и Метохију Петру Петковићу да за највећи православни празник Васкрс буде са својим народом на Косову и Метохији.
Za "medjunarodnu zajednicu" i njenog sticenika Kurtija, "konacno resenje" srpskog pitanja na KiM ima prioritet.
Повезане вести
КФОР ДЕМАНТОВАО СВЕЧЉИНЕ ЛАЖИ О НАВОДНИМ СРПСКИМ ДРОНОВИМА: Огласио се Петковић - Сигурно је гледао величанствену војну параду у Београду
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изјавио је да је КФОР разобличио и демантовао, како је истакао, дрске лажи министра унутрашњих послова привремених приштинских институција Џељаља Свечље о наводним летовима српских дронова изнад АП Косово и Метохија.
26. 09. 2025. у 18:02
"ОСОВИНА ПОЛИТИКЕ ПРИШТИНСКОГ РЕЖИМА" Петковић: Војни савез тзв. КБС и Оружаних снага Албаније директна претња Србији и Србима
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић поручио је да је војни савез тзв. Косовских безбедносних снага и Оружаних снага Албаније, чије формирање најављује Аљбин Курти, директна је претња Србији и српском народу.
08. 09. 2025. у 16:41
"ОПСЕСИЈА СРБИЈОМ И ВУЧИЋЕМ НЕВЕРОВАТНА" Петковић: Свака изјава Вјосе Османи почиње лажима и нападом на Београд
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић навео је данас да свака изјава председнице привремених приштинских институција Вјосе Османи почиње лажима и нападом на Београд.
25. 08. 2025. у 12:43
"АКТ БРУТАЛНОСТИ, НЕЗАМИСЛИВ БИЛО ГДЕ" Петковић: Пуцњава Куртијеве полиције на српске младиће системско застрашивање Срба
ДИРЕКТОР Канцеларије за КиМ Петар Петковић најоштрије је осудио синоћ, како је рекао, екстремни чин насиља уз пуцњаву аутоматског оружја за којим је "Куртијева полиција" јуче код Лепосавића посегнула приликом легитимисања српских младића, који су се враћали са излета.
11. 08. 2025. у 07:55
ВИЈОРИ СЕ СРПСКА ТРОБОЈКА УЗ ПЕСМУ “ЛАЗАРИЦА”: Пешаци са Косова и Метохије настављају ка Новом Саду (ВИДЕО)
ГРУПА од 60 Срба који се кренули пут Новог Сада на велики народни скуп против блокада, рано јутрос је наставила свој пут од Љига ка Лазаревцу.
03. 11. 2025. у 10:15
Најновије из рубрике
"ПОЛИТИЧКИ СУ ПРОПАЛИ И НЕМАЈУ НИКАКВУ ШАНСУ" Вучић о блокадерима - Наш циљ је истао исти, да пружимо руку сесграма и браћи са друге стране
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говори за Информер телевизију о ударним политичким темама.
05. 11. 2025. у 12:59
уживоОБРАЋА СЕ ВУЧИЋ: Председник о свим најважнијим темама
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говори за Информер телевизију о ударним политичким темама.
05. 11. 2025. у 12:56 >> 12:58
"САЊАМ ЗВЕЧАН РОДНИ, ЗЕМЉУ ПРАДЕДОВА..." Новосађани кренули у Београд да дочекају браћу са Косова и Метохије (ФОТО)
НОВОСАЂАНИ су данас кренули у Београд да дочекају браћу са Косова и Метохије, који већ данима пешице корачају ка Београду.
05. 11. 2025. у 12:37
ПРЕШЛИ ВИШЕ ОД 200 КИЛОМЕТАРА ПУТА: Срби са КиМ који пешаче на скуп против блокада у НС кренули из Липовице ка Београду
СРБИ са Косова и Метохије, који већ осми дан пешаче ка Новом Саду на велики народни скуп против блокада, кренули су данас из Липовице ка Београду, где би требало око 17.00 часова да стигну испред Дома Народне скупштине.
05. 11. 2025. у 12:16
УДРУЖЕЊЕ СУДИЈА И ТУЖИЛАЦА СРБИЈЕ: Најоштрије осуђујемо таргетирање јавних тужилаца ВЈТ у Београду
УДРУЖЕЊЕ судија и тужилаца Србије најоштрије осуђује срамно и неприхватљиво таргетирање јавног тужиоца Данијеле Јокановић и њених колега тужилаца Вишег јавног тужилаштва у Београду од стране поједниних медија и адвоката окривљених.
05. 11. 2025. у 12:11
Коментари (1)