КОСОВСКЕ ВЛАСТИ ЗАСТРАШУЈУ ГРАЂАНЕ: У северној Митровици данас настављено са инсталирањем камера
ПОСТАВЉАЊЕ надзорних камера од стране тзв косовских власти које је у северној Митровици започето 26 априла настављено је и данас где су албански радници уз асистенцију тзв косовске полиције постављали камере на објектима у центру града надомак кружног тока односно споменика Кнезу Лазару.

фото д.з.
Иначе, камере за надзор већ су постављене надомак зграде ректората приштинског Универзитета са седиштем у Косовској Митровици а икао из тзв косовске полиције тврде да ће допринети побољшању безбедности у граду, грађани северне Митровице истичу да их постављање камера застрашује јер се на тај начин угрожава њихова приватност и сумњају у добре намере косовских власти.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)