НОВА ТОРТУРА НАД СРБИМА НА КИМ: Царина и тржишна инспекција уз помоћ такозване косовске полиције врше претрес апотеке у Лепосавићу (ВИДЕО)

Новости онлајн

16. 04. 2024. у 14:36

ЦАРИНА и тржишна инспекција лажне државе Косово тренутно врше претрес "Моје апотеке" у Лепосавићу.

НОВА ТОРТУРА НАД СРБИМА НА КИМ: Царина и тржишна инспекција уз помоћ такозване косовске полиције врше претрес апотеке у Лепосавићу (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Два полицијска џипа су испред паркирана.

Полицајци који су присутни враћају пацијенте који су покушали да купе лекове.

Тзв. Косовска царина и тржишна инспекција су и раније вршили претресе апотека на северу Косова, па су тако почетком марта извршени претреси фармацеутских радњи у Звечану и Лепосавићу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.

04. 11. 2025. у 12:33

Коментари (0)

Вода – ресурс који Србија може да понуди свету