РЕГИОНАЛНИ МЕДИЈИ ПОНОВО НАПАДАЈУ ВУЧИЋА: Представљају га као агресора, а он им је сасуо истину у лице (ВИДЕО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

15. 04. 2024. у 15:14

КООРДИНИСАНА рафална паљба регионалних медија по Вучићу! Опет га представљају као агресора, а он им је сасуо истину у лице и објаснио зашто јача Србију.

РЕГИОНАЛНИ МЕДИЈИ ПОНОВО НАПАДАЈУ ВУЧИЋА: Представљају га као агресора, а он им је сасуо истину у лице (ВИДЕО)

Фото: Новости

- Најава куповине 12 авиона "рафал" био је повод за досад најјачи координисани напад регионалних медија на председника Вучића и Србију. 

Ујединили су се "Данас", "Ослобођење" из Босне и Херцеговине, "Вијести" из Црне Горе.

Три аутора из три дневна листа из три државе. Један текст и један циљ - представити Вучића и Србију као лудаке и агресоре који желе нови рат.

Али истина је само једна, како је и сам председник рекао: 

- Ову заставу коју сам добио, рекао сам пуковнику Ђошићу - она никада не сме да падне у руке непријатељу, баш као ни педаљ наше земље Србије.

Погледајте приложени видео: 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ДОБРА ВЕСТ ЗА ПЕНЗИОНЕРЕ: Попусти у продавницама до 6.500 динара - ево како да их добијете