"ОРИГИНАЛ КОПИЈА НИКЕЗИЋ": Министар Мали одговорио потпредседнику ССП-а
08. 03. 2024. у 11:10
МИНИСТАР финансија Синиша Мали одговорио је потпредседнику ССП-а Душану Никезићу.
Повезане вести
"МОТАЈ КАБЛОВЕ, НИКЕЗИЋУ" Синиша Мали демонтирао "стручњака" - "Жуља" га председников орден
МИНИСТАР финансија демонтирао је "економског стручњака" опозиције Душана Никезића, којем посебно смета орден који је председник Вучић добио у Кини.
03. 06. 2026. у 16:16
Најновије из рубрике
ГРОЦКА УЗ ВУЧИЋА: Грађани изашли на улице, спремају се за велики сутрашњи скуп, па познатом поруком ујединили Србију (ВИДЕО)
ГРАЂАНИ Гроцке приредили су прави спектакл, изашавши у великом броју на улицу, уз бакље и заставе узвикујући "Ацо, Србине".
26. 06. 2026. у 20:16
ГЛИШИЋ ИЗ ОПЛАНИЋА ЗА НОВОСТИ: Сви виде да је на делу креирање најмонструознијих лажи против председника Србије
МИНИСТАР за јавна улагања и председник Извршног одбора СНС, Дарко Глишић, говорио је данас за "Новости", на отварању аутопута Адрани-Прељина, о блокадерским аферама "Звучни топ" и "Сарајево сафари".
26. 06. 2026. у 20:11
НЕ ПРЕСТАЈЕ "АЦО, СРБИНЕ": Грађани уз скандирање испраћају Вучића из Опланића (ВИДЕО)
ПРЕДИВАН дан, пун успеха и весеља се приводи крају у Опланићима. Грађани председника Александра Вучића испраћају скандирајући "Ацо, Србине!".
26. 06. 2026. у 19:46
У ОПЛАНИЋИМА И ЖЕНКА АРКТИЧКОГ СОКОЛА: Клуб Краљевих Соколара изненадио председника Вучића (ВИДЕО)
КЛУБ Кралјевих Соколара такође је пруситан у Опланићима, а председник Перица Милетић показао је председнику Александру Вучићу женку Арктичког сокола.
26. 06. 2026. у 19:38
СРБИЈИ НА ПОНОС ОСТАЛИМА НА СРАМОТУ: Сутра велики скуп Српске Напредне Странке под слоганом "Србија једна породица"
У БЕОГРАДУ ће се 27. јуна ове године, испред Скупштине Србије, одржати скуп Српске Напредне Странке под слоганом "Србија једна породица".
26. 06. 2026. у 19:33
ana
08.03.2024. 11:44
Mali je veliki politicar koji argumentovano sasipa istinu u lice svima.
aca
08.03.2024. 11:44
Samo ostro prema zutoj opoziciji, sve pohvale sa moje strane Malom.
alek
08.03.2024. 11:45
Sinisa kao i uvek do sada jasan i precizan, tako se prica sa zutim zlotvorima.
Acika
08.03.2024. 11:45
SSP je sa razlogom na samom dnu nase politicke scene.
bata
08.03.2024. 11:46
Zato se narod i okrenuo od zutih zlotvora a pogotovo od DJilasovih
nikolamatiic11
08.03.2024. 11:47
Oduvek sam voleo tu Sinisinu direktnost i iskrenost, sve pohvale za ministra.
helena
08.03.2024. 11:47
Nije ni cudno sto su zuti zadnja rupa na sviralu celokupnoj Srbiji.
Paja
08.03.2024. 11:48
Zuti su oduvek radili protiv interesa Srbije zato su omrzeni i zato su na samom dnu nase politickse scene.
Pista
08.03.2024. 11:49
Svaki odgovor Malog je direktan i jasan sto ga cini jos vecim politicarem.
Ena
08.03.2024. 12:07
Narod vidi koliko se bolje sad živi nego za vreme prethodne vlasti, i zato če opet da glasa za Vučića.
Iva
08.03.2024. 12:09
Mali je skroz raspakovao Nikezića.
Mila
08.03.2024. 12:17
Odlican odgovor Maloga, Djilasovom potrcku Nikezicu
Ana
08.03.2024. 12:31
Nikezić je pokazao svoju nesposobnost i promašenost.
Keti
08.03.2024. 12:37
Kopija nikad ne može biti kao original kao što ni Đilasovci ne mogu biti kao što je predsednik Vučić.
Ana
08.03.2024. 12:40
Niko ne može ignorisati ogromna postignuća
Ana
08.03.2024. 12:49
Niko ne može ignorisati ogromna postignuća.
Miki
08.03.2024. 12:50
Opozicija bi rado samo da se dokopa vlasti i ništa više
Danka
08.03.2024. 12:51
Tužno je što je opozicija ljubomorna na uspeh sopstvene zemlje
Zoka
08.03.2024. 12:52
Ovakvo ponašanje opozicije je za svaku moguću osudu
Goran
08.03.2024. 13:04
Sve sto nevalja treba zaboraviti i ostaviti u proslosti. Znaci opoziciju ne u buducnost.
Nikola
08.03.2024. 13:05
Da je prethodna vlast valjala, ne bi je zamenili.
Ivan
08.03.2024. 13:06
Meni je dobro, ja ne bi nista menjao sto se tice vlasti.
Uros
08.03.2024. 13:09
Dalo se videti iz prilozenog. SNS ima plan napretka, a opozicija samo zelju za vlascu.
Zora
08.03.2024. 13:21
Opoziciju hvata panika. Svesni su da će na izborima koji slede doživeti ubedljiv poraz.
Zora
08.03.2024. 13:24
Bivša vlast je opustošila Srbiju. Gotovo sve fabrike su pozatvarali i ostavili ljude bez posla.
Zora
08.03.2024. 13:26
Danas se grade fabrike, ljudi se zapošljvaju, rastu plate. To je politika koju biraju građani.
Ana
08.03.2024. 13:30
Borba za narod i gradjane Srbije evidentna je svakim danom i Siniša u tome prednjači.
Mirko
08.03.2024. 13:30
Politika drzavnog vrha Srbije usmerena je na ekonomski napredak i razvoj zemlje i poboljšanja standarda, a Siniša je taj koji o tome brine.
Mirko
08.03.2024. 13:31
Srbija je postigla velike uspehe, postiže i postizace i dalje zahvaljući angažovanju i radu drzavnog vrha Srbije na čelu sa Sinišom.
Zora
08.03.2024. 13:31
Srbija je propadala za vreme bivše vlasti. Ne želimo da se to ponovo dešava.
Kosta
08.03.2024. 13:32
spešna Srbija je demokratska zemlja, cenjena u svetu i poželjna za inostrana ulaganja, a rezultatima se samo možemo pohvaliti.
Mila
08.03.2024. 13:32
Uspeh i napredak postali su sinonim za Srbiju u poslednjih 10 godina
Ceca
08.03.2024. 13:34
Srbija je zemlja koja se u proteklih 10 godina izgradila, ekonomski osnažila, učvrstila postojeća i stekla nova prijateljstva.
Nenad
08.03.2024. 13:35
Rezultati moderne Srbije vidljivi su kako kod nas, tako i u okruženju.
Zora
08.03.2024. 13:38
Srbija je propadala za vreme bivše vlasti. Vučić je Srbiju podigao iz pepela u ekonomskom i svakom drugom smislu.
Miki
08.03.2024. 14:30
Bravo Sinisa! Jos mu u buducem odgovoru odbrusi i komentar na sva ona pitanja koja ti je pistavio.
Dejan
08.03.2024. 19:20
Mali je pravi ministar finansija,operise sa cinjenicama i brojkama.