ШЕШЕЉ УПОЗОРИО НА ОПАСАН ПОКРЕТ: Постоји и у Србији, а последице његовог деловања су ужасне
ПРЕДСЕДНИК СРС Војислав Шешељ изјавио је да је антиваксерски покрет веома опасан.
Фото: Н. Скендерија
Шешељ је рекао да су антиваксери криви што опет имамо смртне случајеве деце од великог кашља.
Лидер радикала је казао и да неки родитељи нуде паре да добију потврду да је дете вакцинисано и када није.
Подсетимо, према подацима из Сервиса јавног здравља, закључно са 18.2.2024. године, на територији Републике Србије здравствени радници пријавили су укупно 502 потврђена случаја пертусиса код којих је дијагноза постављена од почетка 2024. године (стопа инциденције 7,5 на 100.000 становника).
Препоручујемо
ШЕШЕЉ О БАЈДЕНУ: Морао је сам на време да се повуче, цела Америка му се смеје (ВИДЕО)
20. 02. 2024. у 19:38
УЖАСНЕ ВЕСТИ ЗА ЛАЖНУ ДРЖАВУ: Шешељ руши пусте снове сепаратиста у Приштини (ВИДЕО)
13. 02. 2024. у 21:00
ЗАШТО СУ СЕ РУСИ ПОВУКЛИ СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ? Испливала мрачна тајна Ђинђићевог режима
13. 02. 2024. у 19:00
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)