ПЕСКОВ: Запад непрестано врши притисак на Србију, он није повезан ни са чијом смрћу
НА СРБИЈУ се непрестано врши притисак и он није повезан ни са чијом смрћу, рекао је данас кратко портпарол Кремља Дмитриј Песков.

Фото: Профимедиа
На питање медија како Москва коментарише изјаву председника Србије да ће се Београд, након смрти Алексеја Наваљног, наћи у још тежем положају, будући да се очекује још већи притисак, Песков је одговорио да не зна који је тачно био контекст изјаве председника Србије Александра Вучића, али да се на "Београд стално врши притисак који је у великој мери без преседана".
Вучић је, подсетимо, последњих дана рекао да не жели да улази у то шта се десило са Алексејом Наваљним, јер он није истражни орган, али је данас још једном потврдио да Србија неће уводити санкције Русији, јер, како је објаснио, "ми сами знамо како је када вам се уведу санкције".
- Руски народ је пријатељски настројен према нама и било би неправедно то учинити - закључио је лидер Србије.
Данас, Београд је једини европски центар који није увео никакве санкције против Москве, поновио је.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)