УЈЕДИЊЕЊЕ СРБА ЈЕ ПОЧЕЛО: Вулин - Оно што су силе Запада дозволиле Шиптарима на КиМ неће моћи да забране Србима у РС

17. 02. 2024. у 13:48

САМО стварање Српског света и вођење самосталне и храбре српске политике, зауставиће ширење Велике Албаније, изјаво је оснивач Покрета социјалиста и доскорашњи директор БИА Александар Вулин поводом годишњице проглашења независности такозваног Косова.

УЈЕДИЊЕЊЕ СРБА ЈЕ ПОЧЕЛО: Вулин - Оно што су силе Запада дозволиле Шиптарима на КиМ неће моћи да забране Србима у РС

Фото Министарство одбране

- Оно што су силе Запада дозволиле Шиптарима на Косову и Метохији неће моћи да забране Србима у Републици Српској. Процес уједињења Срба је почео и то се више не може зауставити", поручио је Вулин.

На данашњи дан Шиптари су на Косову и Метохији по својој жељи, а по вољи НАТО пакта прогласили независност, казао је он.

Србија је те 2008. године била пред вратима НАТО пакта, под потпуном контролом ЕУ и у никада лошијим односима са Русијом и Кином, а за узврат је добила пљачкашку приватизацију и објаву независности такозваног Косова, подсетио је Вули

Велику Албанију неће зауставити НАТО пакт који је створио, а Србе на Косову и Метохији неће сачувати Европска унија која учествује у њиховом протеривању, поручио је Вулин.

БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКА ЧАСТ: Министарка Поповић у име премијерке Брнабић примила награду од УАЕ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!