ПРЕМИЈЕРКА БРНАБИЋ О ИЗЈАВИ ВЕСНЕ ПЕШИЋ: И опет каже да је Вучић крив што нема правде - неодговорне кукавице и нељуди
ПРЕДСЕДНИЦА Владе Републике Србије Ана Брнабић, коментарисала је изјаву Весне Пешић о убиству новинара Славка Ћурувије.

FOTO TANJUG/ RADE PRELIĆ
Ево јавља се и Весна Пешић, испод неког камена, да "посведочи", јунакиња, како јој је Маузер још 2000. рекао ко је иза убиства Славка Ћурувије. Онда се 14 година није десило апсолутно ништа док Александар Вучић није постао премијер. Тек тада је кренуо процес, а у јуну 2015. и суђење (16 година након убиства Ћурувије и 15 година након што је Маузер све "признао" Весни Пешић).
- И опет каже да је Вучић крив што нема правде, а нису криви ни она, ни Борис Тадић, ни сви премијери, министри, тужиоци и судије у међувремену?!? Неодговорне кукавице и нељуди - написала је премијерка на друштвеној мрежи Икс.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (35)