КУРТИЈЕВА ПОЛИЦИЈА НА ЧЕЛУ СА СВЕЧЉОМ УПАЛА У ФАБРИКУ У БРЊАКУ: Дроновима надгледају терен
ПРИПАДНИЦИ такозване Косовске полиције, са пет, шест џипова упали су данас у објекат фабрике вијака у Брњаку која је затворена 1995. године.
фото д.з.
Уз припаднике полиције, у фабрици је, према сазнањима, био и тзв. министар унутрашњих послова Косова Џељаљ Свечља.
Полиција дроновима надгледа терен и стационирана је код моста у близини фабрике.
Фабрика се налази у Месној заједници Брњак, на сто метара од амбуланте и школе, а у објекту није било чувара ни машина.
Заменик директора тзв. косовске полиције за регион Север Ветон Ељшани рекао је за Косово онлајн да је ова фабрика у власништву Косовске агенције за приватизацију.
- Нисмо упали, не. Можда је полиција отишла нешто да види. Та фабрика је власништво Косовске агенције за приватизацију. Већ смо били тамо више пута - рекао је Ељшани.
(Косово онлајн)
Ускоро опширније
Препоручујемо
СКАНДАЛ У ЛЕПОСАВИЋУ: Уклоњена застава Србије и УН, постављена табла "Република Косово"
24. 01. 2024. у 14:13
ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ "НОВОСТИ": Сад вам кажем и запамтите ту моју реченицу - победиће Србија
02. 02. 2024. у 14:19
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)