"ВИДЕЋЕМО КАКО ЋЕ ТЕЋИ СИТУАЦИЈА У БЕОГРАДУ" Вучић: За Скупштину Србије јасно

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да ће се видети како ће ићи даља ситуација са изборима у Београду, а да су ствари "чисте као суза" када је реч о републичком парламенту.

ВИДЕЋЕМО КАКО ЋЕ ТЕЋИ СИТУАЦИЈА У БЕОГРАДУ Вучић: За Скупштину Србије јасно

Фото: Архива Новости

- Да ли ће бити власти у Београду или не, зависи од тога како ће (Александар) Шапић, Ана (Брнабић) и не знам ко још да разговара са другим партнерима или могу ли други да формирају већину, јер и Несторовић је добио гласове, и то не мали број гласова, мислим у Србији, 170 хиљада, ако се не варам. Дакле, то је за респект и те како. Тако да, видећемо како ће тећи то око Београда - рекао је Вучић одговарајући на питања новинара.

Фото: Танјуг

Како је додао, што се тиче Скупштине Србије, ту су, каже, "ствари чисте, јасне, као суза".

- Ту верујем да можемо да имамо близу двотрећинске већине. Видећемо. Зависи од разних разговора, али двотрећинска већина нам је потребна само да бисмо показали подршку свим овим пројектима, напретку Србије и томе како то можемо да урадимо, не да бисмо узимали више власти него што нам по Уставу припада - рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (74)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...