ШЕФИЦА ПРОГЛАСА Замера Вучићу што је расписао изборе а управо њена опозиција је захтевала те изборе!
МАЈА Стојановић из Грађанских иницијатива - НВО која стоји из ПроГласа, Студената против насиља, кампање Доста више, Борбе...напада Вучића због расписаних ванредних парламентарних избора.
Фото:В.Митрић
-За 10 година смо имали 5 ванредних избора чиме се спречава да се ојачавају или граде неке нове политичке опције, а служи и томе да се уклони притисак споља по питању спровођења владавине права и дијалога са Косовом!
Све би ово можда и имало смисла да управо ОПОЗИЦИЈА НИЈЕ ЗАХТЕВАЛА ИЗБОРЕ ДО КРАЈА 2023. И ПРЕТИЛА ВУЧИЋУ АКО ИХ НЕ РАСПИШЕ ДА ЋЕ ИМАТИ ХАОС НА УЛИЦИ!
Препоручујемо
УБЕДЉИВА ПОБЕДА: Огласио се СНС након понављања избора на неким бирачким местима
02. 01. 2024. у 21:33
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (101)