ОПСЕДНУТ ТУЖИОЦЕМ: Уредник Нове С на столу држи слику Стефановића и црно срце (ФОТО)
ИВАН Милићевић, један од уредника Нове С, већ неко време опседнут је главним јавним тужиоцем Вишег јавног тужилаштва у Београду, Ненадом Стефановићем.

Фото: Принтсцреен
Поред тога што већ месецима о тужиоцу Стефановићу пише најгоре ствари, које је чак у појединим случајевима демантовало и Удружење судија и тужилаца, Милићевић је на својим друштвеним мрежама поделио и фотографију његовог радног стола, на коме се може видети један јако чудан детаљ.
Наиме, на Милићевићевом столу налази се урамљена фотографија главног тужиоца и на њој црно срце.
На приложеној фотографији погледајте како ово изгледа:

Фото: Принтскрин Инстаграм/voland011
Препоручујемо

МАЛИ: Опозиција да одлучи да ли Београд руше „њихови саборци или убачени елементи“
26. 12. 2023. у 10:19

Н1 их представља као студенте, а ради се о пензионерима од минимум 70 година! (ВИДЕО)
25. 12. 2023. у 14:48

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)