ЈОВАНОВ: Смета им Вучићево име у називу листе, а Тадићево им одговарало
МИЛЕНКО Јованов из СНС подсетио је на чињеницу да је име бившег председника Србије Бориса Тадића стајало на свим "жутим листама".
Фото: Принтскрин
- Сви који данас арлаучу због тога што се име председника Александра Вучића налази у називу листе "Србија не сме да стане" ћутали су када се у називу свих жутих листа, на свим изборима налазило име тадашњег председника, Бориса Тадића. Зашто? Зато што им смета Александар Вучић лично! Јер, да им је заиста стало до њиховог (иначе погрешног) тумачења Устава и положаја председника, реаговали би и у Тадићевом случају, а нису. Кад је Александар Вучић био председник СНС то је био главни проблем, иако ни то тумачење нема везе са животом. Али сад кад више то није, проблем је то што је председник државе. Друга ствар је у питању. Пошто председника Вучића не могу да га победе, они би да му забране да учествује у политичком животу. И то је све. Какав Устав, какви бакрачи... - написао је Јованов на друштвеној мрежи Икс.
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (30)