КУРТИ СЕ ПРИКЉУЧИО У ПРЕДИЗБОРНУ КАМПАЊУ Брнабић: Као првог непријатеља види Вучића, због заштите народа на КиМ!

Андријана Нешић

23. 10. 2023. у 20:38

Премијерка Ана Брнабић говориће данас на Седници Савета безбедности УН, на којој ће се се расправљати о шестомесечном извештају Мисије привремене администрације УН на Косову и Метохији (УНМИК), а пре тога се обратила из Њујорка.

КУРТИ СЕ ПРИКЉУЧИО У ПРЕДИЗБОРНУ КАМПАЊУ Брнабић: Као првог непријатеља види Вучића, због заштите народа на КиМ!

Фото: Танјуг

Истакла је да је Савет безбедности УН за све ово време није успео да испуни своју улоги и да се нада да ће неко тамо бити човек и нешто променити.

- Дијалог никад није био лак, никад неће бити лак, ужасни су притисци, али морате обезбедити да људи живе док дијалог траје - навела је премијерка.

Поводом оптужби Аљбина Куртија Брнабић каже да то говори кога он види као своје архинепријатеље у централној Србији.

- Као првог непријатеља види председника Србије Александра Вучића, због заштите народа на Косову и Метохији, али сада он напада и целу Српску напредну странку, као и Милоша Вучевића, као њеног председника. То показује да не види на радару ни Заветнике ни Двери... Ни Милоша Јовановића, Милицу Ђурђевић, Бошка Обрадовића. Курти јасно показује да се он прикључио у предизборну кампању... Мислим да ће људи у Србији то добро видети и разумети и да ће на то одговорити - навела је Брнабић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ у клиници где се негује стручност, поверење и хумани приступ пацијентима