ВУЧИЋ: Они никада неће разумети да постоје људи који имају своју, српску политику!

В.Н.

23. 08. 2023. у 11:34

НА питање новинара да председника Србије Александра Вучића оптужују и због сусрета са Володимиром Зеленским, али и због неувођења санкције Русији, председник је недвосмислено рекао да то раде исти људи.

ВУЧИЋ: Они никада неће разумети да постоје људи који имају своју, српску политику!

Фото: Танјуг/Владимир Шпорчић

 - То неретко раде исти људи. Нажалост, то раде исти људи и баш их брига за то, јер немају ниједан принцип у својој глави, никада нису могли да схвате да људи имају слободарску ислободну политику. Да постоје људи да могу да се сретну и са Путином и са Зеленским и да кажу све шта мисле. А што вам то смета? А да су нам увели санкције, рекли би "Вучићу ти си крив за санкције" - рекао је Вучић и додао:

- Знате сви да водимо немогућу,а ли најбољу политику за наш народ. Нико то неће да призна. Да у Србији чујете да је неко нешто добро урадио, тога код нас више нема. Ово је нешто са чим ћемо морати да се суочавамо. Дужни смо Немцима једно извињење. Добили смо идоказ да не прикривају податке за убиство Оливера Ивановића, а ми се надамо у наставку наших акција, да ћемо доћи до конкретних резултата - поручио је Вучић. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

НЕ МОГУ ДА ТЕ ГЛЕДАМ: Оливер Драгојевић са ОВОМ певачицом није хтео да наступа - зато што је Српкиња

"НЕ МОГУ ДА ТЕ ГЛЕДАМ": Оливер Драгојевић са ОВОМ певачицом није хтео да наступа - зато што је Српкиња

НЕКАДАШЊА певачица Коктел бенда Јелена Ристић, својевремено је открила детаље с концерта на којем су наступали Кемал Монтено и Оливер Драгојевић.

19. 09. 2025. у 09:13 >> 09:22

Коментари (102)

ОВО ЈЕ АНДРЕЈ ПОПОВИЋ: Прича о њему и успесима које постиже је невероватна (ВИДЕО)