"ДОВОДИТЕ ЈЕ ОВДЕ ДА НАС ЧЕКИЋЕМ ЛУПА ПО ГЛАВИ" Вучић о срамним изјавама Фон Крамонове и разговору са Зеленским
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствовао је данас свечаној церемонији уручења кључева 250 новоизграђених станова за избегла лица из БиХ и Хрватске. Председник је, између осталог, одговарајући на питања новинара говорио и о сусрету и разговору са председником Украјине Владимиром Зеленским.
Фото: Танјуг
- Чувена пријатељица наших опозиционих првака, којој је најважније када ће Украјина да призна Косово. После њених речи вам постане све јасно. Доводите је овде да нас чекићем лупа по глави. Та жена је рекла да је Вучић светска велесила која врши притисак на Украјину. Да није смешно било би тужно. То говори колика је њена мржња према Србији. Разговарао сам са Зеленским о свачему, о рату у Украјини, о КиМ, територијалном интегритету... Зеленски гледа позицију Украјине, он зна шта му је посао. Ми смо имали пристојан разговор, нажалост, нисам помињао Фон Крамон, али следећи пут хоћу - рекао је Вучић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ НАЈАВИО: До 2028. решићемо стамбено питање преосталих 8.860 избегличких породица
23. 08. 2023. у 10:43
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (92)