"СРБИЈА ИМА СТАБИЛНОГ ПАРТНЕРА У НОРВЕШКОЈ": Брнабићева примила у опроштајну посету амбасадора Јелстада
ПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије Ана Брнабић примила је данас у опроштајну посету амбасадора Краљевине Норвешке у Србији Јерна Еугена Јелстада.

FOTO TANJUG/ VLADA REPUBLIKE SRBIJE/ PEĐA VUČKOVIĆ
У срдачном разговору, Брнабићева се захвалила амбасадору Норвешке на личном доприносу унапређењу политичког дијалога и свеукупне сарадње две земље, саопштила је прес-служба владе.
Премијерка је оценила да су односи две земље изузетно добри и потврдила спремност за даље јачање дијалога и повезивање Србије и Норвешке.

FOTO TANJUG/ VLADA REPUBLIKE SRBIJE/ PEĐA VUČKOVIĆ
Брнабићева је поновила да европске интеграције остају приоритет спољне политике и стратешко опредељење Србије и изразила захвалност Норвешкој на помоћи коју пружа нашој земљи на том путу.
Амбасадор Јерн Еуген Јелстад поручио је да Србија има стабилног партнера у Норвешкој, који ће увек бити доступан за сваку врсту партнерства и сарадње, наведено је у саопштењу.
БОНУС ВИДЕО: КУРТИЈА ГАЂАЛИ ФЛАШОМ ВОДЕ: Поново хаос у скупштини лажне државе
Препоручујемо

БРНАБИЋ: Сваке године повећавамо буџет за лечење деце у иностранству
16. 07. 2023. у 22:03

ОГЛАСИЛА СЕ ПРЕМИЈЕРКА БРНАБИЋ: Реаговала на срамне наводе Тодоровића
16. 07. 2023. у 15:50

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (79)