ПРЕЛАЗНЕ ВЛАДЕ НЕЋЕ БИТИ Вучић: Исувише волим Србију, не дам да је уништите

Андријана Нешић

04. 06. 2023. у 12:30

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић поновио је данас да опозиција може да заборави на прелазну владу.

ПРЕЛАЗНЕ ВЛАДЕ НЕЋЕ БИТИ Вучић: Исувише волим Србију, не дам да је уништите

Фото: З. Јовановић

- Што се прелазних влада тиче, слободно могу да зауставе те маштарије. Прелазне владе неће бити док сам ја председник Републике, или док сам жив. Или може мој мандат да буде прекинут онако како је то јуче предложено испред Скупштине. Дакле, да поновим, прелазне владе неће бити. Неће је бити зато што то не би била влада Србије, већ би била влада интересних група, тајкуна и странаца. Ова влада би за шест месеци уништила Србију, седам или осам пута брже него ДОС што је то урадио. Ја исувише волим Србију, и можете само да маштате о прелазним владама - казао је он.

Подсетимо, председник Србије Александар Вучић присуствовао је данас манифестацији поводом обележавања Дана Министарства унутрашњих послова и Дана полиције. Након манифестације председник се обратио грађанима, а више о томе читајте КЛИКОМ ОВДЕ!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.

06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: Није довољно јак! Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.

06. 08. 2025. у 16:06

Коментари (197)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију