ПОСЛЕ ПЕСМЕ "КОСОВО ЈЕ СРЦЕ" СРБИЈЕ КФОР КРЕНУО У НАПАД: Срби седели мирно на земљи када је почео хаос у Звечану (ВИДЕО)
СРБИ који се налазе у Звечану су нападнути од стране КФОР-а, а има повређених.
Фото: Принтскрин
Наш репортер јавља да лете шок бомбе на све стране и да чује се пуцњава. КФОР је прво Србе напао сузавцем, а онда је кренуо да користи шок бомбе.
Касније су се укључили и албански специјалци који су запуцали на народ.
Срби су седели мирно на земљи и певали "Косово је срце Србије", а онда је КФОР кренуо у напад. Погледајте како је то изгледало:
Препоручујемо
ВУЧИЋ НАЈАВИО НОВЕ ИНОВАТИВНЕ ТЕРАПИЈЕ У ЗДРАВСТВУ: То је права брига о људима
13. 04. 2026. у 20:11
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)