ПС: Зорана Михајловић и Раде Баста су на страни оних који би од Србије да направе Украјину

Novosti online

14. 03. 2023. у 15:53

ПОКРЕТ социјалиста коментарисао је данас изјаву Зоране Михајловић да је "Србија у проблему уколико само један министар (Раде Баста) гласно мисли да је потребно увести санкције Русији".

ПС: Зорана Михајловић и Раде Баста су на страни оних који би од Србије да направе Украјину

Фото: Б. Пузовић

- Зорана Михајловић и њен истомишљеник Раде Баста и сви остали који желе да се Србија сломи под притиском никада не траже од Запада да не врши притисак на нашу земљу и да поштују суверени став Србије. Зорана Михајловић је данашњом изјавом и бригом за Радета Басту доказала да су њих двоје део тог западног притиска. Обоје су против интереса Србије, а на страни оних који би од Србије да направе Украјину у сваком погледу. У наредним данима треба очекивати нове јурише на самосталну политику председника Вучића и већинску вољу народа Србије. Покрет социјалиста ће бити уз председника свих Срба и уз Србију. И да подсетимо, ПС чији је оснивач Александар Вулин је против увођења санкција Руској Федерацији - поручили су у Покрету социјалиста коментаришући изјаву Зоране Михајловић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".

28. 09. 2025. у 08:33

Коментари (0)

КАКВА ИЗДАЈА! Кошаркаш Партизана потписује за Црвену звезду